-17%Годинник чоловічий наручний на сонячній батареї Skmei 2358 solar (Чорний з білим)
- В наявності
- Код: 7197841
599 ₴
499 ₴
- +380 (97) 946-43-66Віта
- +380 (95) 431-09-21Максим
- +380 (96) 005-32-19Іван
Годинник чоловічий наручний на сонячній батареї Skmei 2358 solar
Зручні, надійні та стильні — годинник Skmei 2358 створені для сучасних і активних чоловіків, які цінують не тільки зовнішній вигляд, але й функціональність. Ця модель стане чудовим супутником у повсякденному житті, на роботі, у подорожах і під час занять спортом.
Однією з головних особливостей годинника є сонячна батарея, яка дає змогу заряджатися від джерела світла — сонячного. Це робить годинник максимально автономним і позбавляє потреби регулярно міняти батарейки. Досить носити їх за звичайного освітлення, і вони будуть заряджені та готові до використання.
Додаткові функції — як-от будильник, дата, день тижня та секундомір. Надійний корпус і якісний ремінець забезпечують комфортну посадку та стійкість до механічних пошкоджень.
Skmei 2358 — це баланс між технологічністю, витривалістю й чоловічим стилем. Такий годинник підкреслює характер власника та підійдуть як для ділового, так і для спортивного образу.
Принцип роботи сонячної батареї:
- За наявності джерела світла годинник працює від сонячної батареї.
- Коли немає джерела світла та під час увімкнення підсвітки, використовуються літієві елементи живлення.
- Із сонячною батареєю, елементи живлення слугують утричі довше, оскільки переважно годинник працює від світлової енергії.
- Літієві елементи живлення потрібні виключно для увімкнення підсвітки та в темну пору, для того щоб годинник не збився.
Комплект постачання:
- Годинник
- Інструкція (англійською мовою)
- Гарантійний талон
- Постачається без фірмової коробки, у захисному протиударному пакованні
Годинник Skmei 2358 solar є в декількох варіантах забарвлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 47 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Ширина ремінця | 23 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
- Ціна: 499 ₴









