-17%влевовправо
Чоловічий наручний годинник Skmei 2497 з нейлоновим ремінцем (Чорний із чорним)
- В наявності
- Код: 719782
599 ₴
499 ₴
+380 (93) 274-08-81
Максим
- +380 (97) 946-43-66Віта
- +380 (95) 431-09-21Максим
- +380 (96) 005-32-19Іван
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий наручний годинник Skmei 2497 з нейлоновим ремінцем
SKMEI 2497 — це строгий і надійний цифровий годинник у класичному виготовленні. Ідеальні для чоловіків, які віддають перевагу стриманому стилю і практичності.
SKMEI 2497 — це брутальний цифровий годинник з ремінцем із нейлону на липучці. Такий дизайн підійде як для повсякденного носіння, так і для активного відпочинку. Нейлоновий ремінець міцний і зручний, його легко припасувати під зап'ясток.
Модель поєднує практичність, захист від вологи та повний набір корисних функцій. Чудове рішення для чоловіків, які цінують зручність і стиль.
Ударостійкий корпус з ABS і водозахисту до 5 АТМ роблять модель надійним супутником на щодень.
Функції
- Подвійний час
- Хронограф
- Будильник
- Дата
- День тижня
- EL-підсвітка
- 12/24-годинний формат,
- Таймер зворотного відліку.
Габарити:
- Діаметр корпусу — 46.2 мм
- Товщина — 14 мм
- Довжина ремінця — 260 мм
- Ширина ремінця — 26.7 мм
Комплект постачання:
- Годинник
- Інструкція (англійською мовою)
- Гарантійний талон
- Постачається без фірмової коробки, у захисному протиударному пакованні
Годинник Skmei 2497 є в декількох колірних варіантах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35.4 г |
| Висота | 14 мм |
| Діаметр | 46.2 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Ширина | 46.2 мм |
| Ширина ремінця | 26.7 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 49 мм |
- Ціна: 499 ₴







