
влевовправо
Годинник чоловічий водостійкий North Edge Apache Model D з компасом Чорний
- В наявності
- Код: 719767
3 895 ₴
+380 (93) 274-08-81
Максим
- +380 (97) 946-43-66Віта
- +380 (95) 431-09-21Максим
- +380 (96) 005-32-19Іван
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий тактичні North Edge Apache Model D
North Edge Apache Model D — це нова версія легендарної моделі North Edge Apache. Новинка отримала легший сучасний дизайн, має водостійкість 100 метрів, потужну батарею й механізм нового покоління. Вони спеціально розроблені для військових, пілотів і моряків, що працюють у надскладних умовах. Цей годинник призначений для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність і функціональність є критичними.
Часы от бренда North Edge можуть витримувати ультрахолодні температури, а також мають важливі функції, як-от компас, альтиметр, будильник та інші. Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Функції- Занурення до 100 метрів;
- Компас, Альтиметр, барометр;
- Секундомір, Таймер;
- Будильник;
- Термометр;
- Крокомір;
- Лічильник калорій;
- Календар;
- Світовий час;
- Професійний дайвінг;
- Витримують температуру до -20 градусів.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму Apache North Edge (Японія)
- Для військових — Тактичні
- Функції Водостійкість 100 метрів, компас, альтиметр, барометр, секундомір, таймер, будильник, термометр, крокомір, лічильник калорій, календар, світовий час, професійний дайвінг, підсвітка
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 10 атм — пірнання
- Стекло - Мінеральна
- Колір корпусу — Чорний
- Розміри, мм — 49,8x15,6
- За територією механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Тканинний
- Колір ремінця — Чорний
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 27,5 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 24 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 49,8 мм
- Товщина — 15,6 мм
- Наявність компаса — З компасом
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд North Edge
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 1000 м (100 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 49.8 мм |
| Товщина | 15.6 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Лічильник калорій, Барометр, Таймер зворотнього відліку, Альтиметр, Компас, Секундомір |
| Функції дати календаря | Світовий час |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 10 атм — пірнання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 27,5 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Застежка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Механізм | Кварцовий |
| Наявність компаса | З компасом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Великі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 49,8x15,6 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Водостійкість 100 метрів, компас, альтиметр, барометр, секундомір, таймер, будильник, термометр, крокомір, лічильник калорій, календар, світовий час, професійний дайвінг, підсвітка |
| Характеристики механізму | Apache North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 3 895 ₴










