
Годинник чоловічий наручний Naviforce Post Сріблястий
- В наявності
- Код: 719773
1 195 ₴
- +380 (97) 946-43-66Віта
- +380 (95) 431-09-21Максим
- +380 (96) 005-32-19Іван
Годинник чоловічий наручний Naviforce Post
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту від негативних зовнішніх чинників.
Годинник Naviforce вирізняються своєю високою стійкістю до механічних пошкоджень і зношування. Вони витримують удари, падіння і надзвичайні навантаження, що забезпечує їхню надійну функціональність навіть у найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань годинник Naviforce готові витримати випробування.
Щоб забезпечити точний хід годинника, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників, як-от Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватимуть вам упродовж багатьох років.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму Seiko (Японія)
- Функції Показують дату
- Особливості: Установлювальним штифтом у першому положенні виставляється дата, у другому — час
- Форма корпусу Прямокутний
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 3 атм — мити руки
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Закрита
- Колір корпусу Сріблястий
- Розміри, мм — 33х10
- За територією механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця - Сталевий
- Колір ремінця — Сріблястий
- Застібка — Дворівнева
- Довжина ремінця — 23 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 18 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 33 мм
- Товщина — 10 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд Naviforce
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 110 |
| Тип індикації | Индексы |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Установлювальним штифтом у першому положенні виставляється дата, у другому — час |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 33х10 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Индексы |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Показують дату |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Колір ремінця | Сріблястий |
- Ціна: 1 195 ₴









