
влевовправо
Годинник жіночий наручний Naviforce Heart Сріблясто-золотистий
- В наявності
- Код: 719772
1 295 ₴
+380 (93) 274-08-81
Максим
- +380 (97) 946-43-66Віта
- +380 (95) 431-09-21Максим
- +380 (96) 005-32-19Іван
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник жіночий наручний Naviforce Heart
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту.
Щоб забезпечити точний хід, годинник комплектується оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватимуть вам упродовж багатьох років.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму Японія
- Функції Будильник, підсвітка, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 3 атм — мити руки
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Закрита
- Колір корпусу — Сріблястий
- Розміри, мм — 36х14
- За територією механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Сталевий
- Колір ремінця — Сріблястий із золотистими вставками
- Застежка - Кліпсова
- Довжина ремінця — 23 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 18 мм
- Можливість зняти ремінець - Да
- Діаметр — 36 мм
- Товщина - 14 мм
- Категорія Жіночий годинник
- Бренд Naviforce
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 36 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 98 |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Кліпсова |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 36х14 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Будильник, підсвітка, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата |
| Характеристики механізму | Японія |
| Колір ремінця | Сріблястий із золотистими вставками |
- Ціна: 1 295 ₴










