
влевовправо
Годинник жіночий наручний Naviforce Mira Beige Flower (2 ремінці)
- В наявності
- Код: 719732
1 095 ₴
+380 (93) 274-08-81
Максим
- +380 (97) 946-43-66Віта
- +380 (95) 431-09-21Максим
- +380 (96) 005-32-19Іван
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник жіночий наручний Naviforce Mira Beige Flower (2 ремінці)
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту.
Щоб забезпечити точний хід, годинник комплектується оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватиме вам упродовж багатьох років.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
- Основний — каучуковий сірий;
- Додатковий — каучуковий бежевий Flower.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму Японія
- Форма корпусу Прямокутний
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 3 атм — мити руки
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Закрита
- Колір корпусу —Золотистий
- Розміри, мм — 33х10
- За територією механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Каучуковий
- Колір ремінця — Сірий
- Застежка - Класична
- Додатковий ремінець Каучук
- Довжина ремінця — 24 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 16 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 33 мм
- Товщина — 10 мм
- Категорія Жіночий годинник
- Бренд Naviforce
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 45 |
| Тип індикації | Индексы |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дівчата | Дівчата |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Сірий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 33х10 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Индексы |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12 год |
| Характеристики механізму | Японія |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Сірий |
- Ціна: 1 095 ₴








