
влевовправо
Сумка-рюкзак водонепроникний Troika 10 л IPX6 з функцією охолодження (Жовтий)
- Готово до відправки
- Код: RUC03/YE
1 580 ₴
+380 (93) 274-08-81
Максим
- +380 (97) 946-43-66Віта
- +380 (95) 431-09-21Максим
- +380 (96) 005-32-19Іван
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-рюкзак водонепроникна Troika 10 л IPX6 з функцією охолодження
Рюкзак із функцією охолодження і відкидним верхом, для водних видів спорту, риболовлі, плавання, походів, кемпінгу тощо, водонепроникний (ступінь водонепроникності IPX6), знімні лямки, об'єм 10 літрів, вантажність шви, міцний матеріал, захищає вміст від води, можна згорнути для економії місця.
Все всередині залишається сухим відповідно до стандарту IPX6 завдяки термосварним швам і практичній закручувальній застібці. завдяки ефективній термопідкладці.
Характеристики:
- Об'єм 10 л,
- Вантажність до 10 кг
- 100% поліестер, ПВХ/березент
- Розмір — 500 х 300 х 15 мм
- Вага 437 г
- Ступінь водонепроникності IPX6
- Завдяки зварним швам 1-2-DRY BAG зберігає ступінь водонепроникності IPX6 — захист від проникнення води у разі короткочасного затоплення.
Під час виробництва продукції Troika орієнтується на екологічність і бере на себе відповідальність за якість, безпеку та довкілля.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Troika |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.437 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 10 л |
| Особливості мішка | Водонепроникний, Плечовий ремінь, Вологостійкий |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок - сумка |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Висота | 50 см |
| Діаметр | 30 см |
- Ціна: 1 580 ₴






