
влевовправо
Годинник чоловічий наручний Skmei 2230 Чорний з чорним циферблатом
- Немає в наявності
- Код: 718394
599 ₴
+380 (93) 274-08-81
Максим
- +380 (97) 946-43-66Віта
- +380 (95) 431-09-21Максим
- +380 (96) 005-32-19Іван
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий наручний Skmei 2230
Годинник чоловічий наручний Skmei 2230 відрізняється строгим дизайном, придатним як для спортивного, так і для повсякденного стилю. Цифровий дисплей з темною підкладкою та лаконічний дизайн створюють суворе та технологічне враження.
Технічні характеристики:
- Механізм: електронний
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал ремінця: поліуретан
- Скло: пластикове
- Розмір корпусу: 53 мм × 56 мм
- Товщина корпусу: 16 мм
- Ширина ремінця: 22 мм
- Довжина ремінця: 260 мм
- Вага: 61 г
- Водонепроникність: 50 м (5 ATM)
Функції:
- Цифровий дисплей з LED-підсвічуванням
- Відображення часу у 12/24-годинному форматі
- Календар: дата, день тижня
- Будильник
- Секундомір
- Таймер зворотного відліку
Подвійне відображення часу
Комплект постачання:
- Годинник
- Інструкція (Англійською мовою)
- Гарантійний талон
- Без коробочки (протиударна упаковка)
Кольори годинників у наявності: Чорний з чорним циферблатом, Чорний з білим циферблатом, Зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 г |
| Висота | 16 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця, Другий часовий пояс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 56 мм |
| Колір | Чорний із чорним циферблатом |
- Ціна: 599 ₴









