-15%влевовправо
Камера заднього виду E301 ширококутна
- Готово до відправки
- Код: 718367
649 ₴
549 ₴
+380 (93) 274-08-81
Максим
- +380 (97) 946-43-66Віта
- +380 (95) 431-09-21Максим
- +380 (96) 005-32-19Іван
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера заднього виду E301 ширококутна
Автомобільна кольорова камера заднього виду E301 використовується для спостереження дорожньої обстановки або для паркування. Камера має невеликий розмір та низьке енергоспоживання. Підключається до автомобільного монітора, DVD-плеєра або GPS-навігатора з AV-in входом. Водонепроникна камера та пилозахисна.
Характеристики:
- Сенсор OV 1/3" кольоровий CMOS
- Кут огляду 120 градусів
- Мінімальна освітленість 1 лк
- Температура експлуатації: -25 to 65 градусів
- Харчування: 12V
- Розміри: 36мм х 22мм, діаметр об'єктиву 13мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Універсальна |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 120 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина | 36 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ширина | 22 мм |
| Матриця | |
| Тип матриці | CCD |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
- Ціна: 549 ₴





