-5%влевовправо
Дитячий стелаж Пірамідка полиця для книг та іграшок (Білий)
- Готово до відправки
- Код: 712009
2 099 ₴
1 999 ₴
+380 (93) 274-08-81
Максим
- +380 (97) 946-43-66Віта
- +380 (95) 431-09-21Максим
- +380 (96) 005-32-19Іван
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий стелаж Пірамідка полиця для книг та іграшок
Дитячий стелаж Пірамідка чудовий подарунок для дитини та чудове рішення для організації простору дитячої кімнати. З нашим стелажем дитина не тільки гратиме, а й навчиться складати свої іграшки на місце. Гарний стелаж може використовуватися як елемент декору та відмінно впишеться в інтер'єр дитячої кімнати. Тепер улюблені дитячі іграшки завжди будуть легко доступними.
Характеристики:
- Ширина: 105, 5см
- Висота: 104, 7 см
- Глибина: 29.2см
Структура:
- Матеріал МДФ
- Легке складання
- Надійне кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стелаж |
| Форма стелажа | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1047 мм |
| Глибина стелажу | 292 мм |
| Ширина стелажа | 1055 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
| Полиці | МДФ |
- Ціна: 1 999 ₴





