
влевовправо
Мікрострумовий масажер Neck Beauty Device для шиї та обличчя
- Немає в наявності
- Код: 703768
779 ₴
+380 (93) 274-08-81
Максим
- +380 (97) 946-43-66Віта
- +380 (95) 431-09-21Максим
- +380 (96) 005-32-19Іван
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікрострумовий масажер Neck Beauty Device для шиї та обличчя
Масажер для обличчя та шиї допомагає легко та швидко позбутися зморшок, підтягує шкіру обличчя та зони декольте. Цей пристрій дуже компактний і простий у використанні. 45-градусна тепла релаксація масажної головки поєднується з триколірними режимами звукових хвиль - низьким, середнім і високим та їх масажем, стимулює кровообіг, стимулює акупунктурні точки на обличчі та шиї, стимулює обмін речовин та видалення накопичених токсичних речовин. Цей масажер також сприяє регенерації клітин епідермісу та зменшує появу зморшок.
Функції:
- Зміцнює шкіру та зменшує дрібні зморшки
- Синє світло: частота вібрації: 6200 разів/хв, робочий струм: 70 ± 10% мА, потужність: ≤0,3 Вт;
- Зелене світло: частота вібрації: 9500 разів/хв, робочий струм: 680 ± 10% мА, потужність: ≤2,8 Вт;
- Червоне світло: частота вібрації: 12500 разів/хв, робочий струм: 700 ± 10% мА, потужність: ≤3 Вт;
Характеристики:
- Температура: 45±5°
- Час зарядки: близько 3 годин
- Матеріал: АБС+ПК
- Розміри: 120 х 83 х 50 мм
- Номінальна напруга: 5 В
- Номінальна вхідна потужність: 2,5 Вт
- Місткість акумулятора: 500 мАг
- Спосіб заряджання: USB-заряджання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Область застосування | Підборіддя, Обличчя, Лоб, Шия, Ніс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість масажних головок | 1 шт |
| Тип | Електричний масажер |
| Функціональність масажера | Інфрачервоне випромінювання, Косметичний масаж, Магнітотерапія, Теплове випромінювання |
- Ціна: 779 ₴








