
влевовправо
Тактичний рюкзак 43 л + система Molle + тканина Oxford Зелений
- Готово до відправки
- Код: 43705
899 ₴
+380 (93) 274-08-81
Максим
- +380 (97) 946-43-66Віта
- +380 (95) 431-09-21Максим
- +380 (96) 005-32-19Іван
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тактичний рюкзак 43 л + система Molle + тканина Oxford
Рюкзак тактичний 43л відмінно підходить для військових, полювання, риболовлі, туристичних походів, подорожей та спорту. Рюкзак виконаний із міцної тканини Oxford. Ергономіка рюкзака та матеріали дозволяють зберігати його форму незалежно від завантаження.
Зручне та надійне кріплення ременів та лямок сприяє надійній фіксації рюкзака на спині та комфортному його використанню навіть за необхідності швидко пересуватися. Рюкзак об'ємом 43 л – це ергономічний рюкзак, призначений для коротких виходів та ідеально підходить як для польових, так і для міських умов.
Кількість відділень: 2 великих та 1 додаткових у передній частині відділу.
Особливості рюкзака:
- ергономічні, м'які плечові ремені;
- кріплення для додаткових речей (система MOLLE);
- регульований по довжині пояс, з застібкою фастекс;
- міцні стропи;
- м'який ущільнений шар для рівномірного розподілу навантаження на спину
Кольори в наявності: Камуфляж, Хакі, Сірий піксель, Чорний, Мультикам, Світлий камуфляж, Зелений
наявність кольору уточнюйте у менеджера-консультанта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 43 л |
| Особливості | Система підвіски Molle, Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення, Сумісність з гідратором, Бічна стяжка, Система швидкого скидання |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 899 ₴





